Z-z.pl to blog dla wszystkich miłośników zwierząt: zarówno tych dużych, jak i małych czworonożnych przyjaciół (zresztą niekoniecznie czworonożnych; może nawet mających płetwy albo macki?).

Do nas zdecydowanie warto zaglądać! Znajdziecie tu mnóstwo przydatnych porad i wskazówek, ciekawych informacji zarówno dotyczących pielęgnacji i opieki nad zwierzętami, jak i praktycznych zagadnień, które wiążą się z posiadaniem zwierzęcia, na przykład podróżowaniem ze swoim czworonożnym przyjacielem, czy też leczeniem go.

Nasz serwis oparty jest o rzetelne źródła, dlatego możecie być pewni, że wszystkie wiadomości, newsy, ciekawostki i porady są merytoryczne i sprawdzone. Chcemy dostarczać wam nie tylko interesujących wiadomości, ale też dawać wiedzę, która być może okaże się pomocna w opiece nad waszym pupilem.

Zapraszamy Was do korzystania z naszego serwisu i regularnego zaglądania do nas. A jeśli macie ochotę to także do proponowania tematów. Każde z zagadnień przez Was nadesłanych sprawdzimy i opiszemy na naszych łamach. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na blogu Z-z.pl!

Redakcja bloga